Trasy zjazdowe

Udostępnij miejscówkę !


Wjeżdżając w ul. Franciszka Karpińskiego od razu zaczynają się zjazdy! Na wszystkich uliczkach w tej okolicy jest bardzo mały ruch i magiczna cisza. Wszędzie jest oświetlone. Nieważne, w którą ulicę skręcisz i tak czeka cie downhill. To miejsce jest dla ludzi zaawansowanych i profesjonalnych(zależy od trasy). Będąc na początku ulicy F. Karpińskiego mamy do wyboru trzy najlepsze opcje:
1. Skręcić w lewo w ul. Tucholską i zjechać aż do ul. Mścisławskiej lub po drodze się zatrzymać na ul. Bohomolca(niżej można zobaczyć poco). Uwaga na samochody i prędkość, którą można osiągnąć( prędkość jest naprawdę zabójcza!). Trasa dla zaawansowanych.
2. Można skręcić w prawo w ul. Tucholską a następnie w ul. Dziennikarską, gdzie się zjeżdża z nawet długiej, ale ostrej górki. Jednak pod koniec trzeba hamować slidem, bo inaczej po tobie. Dobre miejsce na naukę skręcania slidem. Trasa jest dla profesjonalistów.
3. Albo jechać do końca ulicy Karpińskiego i skręcić w lewo w ul. Sułkowskiego, skąd mamy dwie opcje: zjechać do końca ulicy aż do ul. Bohomolca lub (fajniejsza opcja) skręcić w ul. Mikołaja Gomółki a następnie skręcić w lewo w ul. Dygasińskiego i zjechać do końca aż do ul. Małogoskiej. Dla zaawansowanych.
Na ulicy Bohomolca możemy skręcić w jeden z trzech zjazdów lub jechać w dół tej ulicy. Wszystkie z tych tras są fajne i prowadzą do ul. Mścisławskiej.

Rodzaj jazdy: 
Downhill
Push
Freeride
0 Maj 31, 2012