Wrocław

Airport ( nowy terminal ) < - > Nowy Dwor ( krzyzowka )

Udostępnij miejscówkę !


Sciezka rowerowa o idealnym asfalcie z nowego terminalu na ktory mozemy latwo dojechac autobusem z dworcowej oraz powrocic z krzyzowki na nowym dworze lub odwrotnie :) turystyczna z malym wzniesieniem w postaci wiaduktu nad AOW . Dla spragnionch po drodze mamy futura park z " kerfurem " ( B ) , a odpoczac mozemy w Parku Tysiaclecia . Polecam na chillowy wypad :)

0 Maj 30, 2012

Renoma

Udostępnij miejscówkę !


miejscówka na mistrzu przy światłach niczym z LA lecz na zakazie ;]

0 Maj 11, 2012

Stadion miejski

Udostępnij miejscówkę !


Południowy parking stadionu miejskiego we Wrocławiu. Nowy asfalt chociaż czasem zdarza się trochę pyłu/luźnego materiału ale zazwyczaj jest czysto. Miejsce dosyć popularne i często można spotkać tam zarówno ludzi na deskorolkach (jest kilka feature'ów) jak i rodziny śmigające na rolkach. Płyta parkingu jest pod kątem więc można się fajnie pobujać ew poćwiczyć slide lub slalom.

0 Maj 06, 2012

Magnolia Park

Udostępnij miejscówkę !


Nowiuteńki zjazd/podjazd do parkingu za centrum handlowym magnolia przy sklepie Castorama. Zjazd prowadzi na dużą otwartą przestrzeń. W godzinach wieczornych i wczesnym ranem jest tam mało samochodów albo nie ma ich wcale. Odcinek nie jest szokująco długi ale można poćwiczyć slide i inne takie :) Na parkingu obok jest niewielka różnica poziomów i czasem można spotkać innych zapaleńców longa lub rolek.

(Uwaga: widok satelitarny na google jest nieco nieaktualny)

0 Maj 06, 2012

Ruska - Stadion Miejski

Udostępnij miejscówkę !


Trasa z jednego z głównych węzłów komunikacyjnych w okolicy rynku (plac Jana Pawła II) wzdłuż ulicy legnickiej aż do nowego stadionu miejskiego na maślicach.

0 Maj 06, 2012