Warszawa

Ursynów

Udostępnij miejscówkę !


Jest to dość krótki zjazd asfaltowy, o małym spadku, ale chyba jedyny w okolicach Ursynowa.

28 Kwiecień 08, 2013

ul. Izbicka obok CMENTARZA

Udostępnij miejscówkę !


Jest to górka nie za długa. Bardzo szybko się zjeżdża. Niestety jest spory ruch i małe dziury w drodze...

0 Październik 07, 2012

Most Świętokrzyski

Udostępnij miejscówkę !


Sciezka rowerowa i chodnik dla pieszych na moscie Swietokrzyskim.
Caly most ma lagodne nachylenie, idelne, zeby sobie pocruzowac, cwiczyc slalom, czy styl jazdy, bez potrzeby odpychania. Super nawierzchnia, szeroko - sciezka rowerowa zaznaczona tylko innym kolorem.
Lepszy i dluzszy zjazd jest w kierunku lewego brzegu Wisly (w strone Centrum Nauki Kopernik)

Trasa ma jedna wade, ktora podnosi troche napiecie - przy ewentualnej wywrotce, czy wyslizgnieciu sie deski, jest niebezpieczenstwo, ze longboard przejedzie pod barierka i skonczy w Wisle...

0 Czerwiec 01, 2012

Między Krasińskiego a aleją Wojska Polskiego

Udostępnij miejscówkę !


Miedzy ulicą Krasińskiego a aleją Wojska Polskiego jest wiele mało ruchliwych uliczek. Wszystkie uliczki są dość szerokie, asfaltowe i oświetlone. Jazda tam czysty przyjemny freeriding. Czasem są nawet górki, z których miło się zjeżdża i podczas zwalniania zaczyna się pompować. Jest tam niesamowita cisza, która pozwala cieszyć się życiem. Jadąc tam można tworzyć przeróżne kombinacje tras do jazdy. Warto nawet ścigać się z kolegami i zmierzyć się swoimi umiejętnościami. Jednak najfajniej jest na początku jechać w nieznane. Wybierać losowo uliczki lub dać ponosić się instynktowi.

0 Maj 31, 2012

Wybrzeże Gdyńskie

Udostępnij miejscówkę !


Jazda po Wybrzeżu jest bardzo miła. Cały czas oświetlona droga asfaltowa bez ruchu ciągnie się od kępy aż do mostu Skłodowskiej. Trasa jest raczej wyboista ze wzgórzami. Można jechać tak w nieskończoność.

0 Maj 31, 2012

Wokół ZOO

Udostępnij miejscówkę !


Wokół Zoo Warszawskiego można spokojnie jeździć sobie pompująć. Tak samo carving jest bardzo przyjemny w tym miejscu. Kółko wokół Zoo jest dosyć długie, ale nie trudne do przejechania. Nawet początkujący dałby sobie rade bez żadnych problemów. Droga wokół zoo jest głównie asfaltowa z różnymi odmianami, która jest oświetlona. Ruch jest zależny od godziny. Czasem potrafi być puściutko a czasem istne zatłoczenie.

0 Maj 31, 2012

Park Kaskada

Udostępnij miejscówkę !


Park kaskada jest spokojnym i przyjemnym miejscem do jazdy. Jest tu wiele uliczek asfaltowych, które są oświetlone. Ruch w tym miejscu jest bardzo mały.

0 Maj 31, 2012

Kóło wokół parku

Udostępnij miejscówkę !


Zaczynamy z ulicy Braci Załuskich i jedziemy w stronę Parku Kaskada. Następnie skręcamy w prawo w ulice Włościańską. Znów w prawo w ul. Kłodawską a następnie w Gojawiczyńską. Potem przejeżdżamy całą ulice Tołwińskiego i wracamy na ulicę Braci Załuskich. Jest to fajna trasa i bardzo przyjemna do jeżdżenia, gdyż ulice są szerokie i asfaltowe. Wszystko jest oświetlone. Świetnie się nadaje do pierwszych nauk jazdy.

0 Maj 31, 2012

Na sadach Żoliborskich

Udostępnij miejscówkę !


Ulica Sady Żoliborskie jest bardzo ładna i ciągnie się obok parku. Jest szeroka, asfaltowa i mało ruchliwa. Jest to dobre miejsce do jazdy wszelkiego rodzaju. Można tu spokojnie degustować się jazdą. Droga jest oświetlona.

0 Maj 31, 2012

Trasy zjazdowe

Udostępnij miejscówkę !


Wjeżdżając w ul. Franciszka Karpińskiego od razu zaczynają się zjazdy! Na wszystkich uliczkach w tej okolicy jest bardzo mały ruch i magiczna cisza. Wszędzie jest oświetlone. Nieważne, w którą ulicę skręcisz i tak czeka cie downhill. To miejsce jest dla ludzi zaawansowanych i profesjonalnych(zależy od trasy). Będąc na początku ulicy F. Karpińskiego mamy do wyboru trzy najlepsze opcje:

0 Maj 31, 2012

Strony