Poznań

Pozanń Malta

Udostępnij miejscówkę !


Świetne miejsce. Trzeba co prawda uważać na pieszych, rowery i w pierwszej części trasy na auta ale czego się nie zrobi dla frajdy. Zjazd jest szeroki, w jednym miejscu są słupki dla zatrzymania aut ale to świetna jazda kiedy się do nich zbliżasz! Są dwa przejazdy między słupkami i robi się gorąco kiedy jedziecie np. w trójkę:). Jadąc z ul. Krańcowej (a nawet z jeszcze jednej uliczki do góry) rozpędzisz się do 45kmh, nie najgorzej. Całość ma 5 zakrętów 90 stopni i koło +/- 600 metrów. Warto mieć kogoś na czujkę. Asfalt świetny, cała trasa oświetlona( polecam nocą).

1 Listopad 20, 2012

West side drop (u. Margonińska)

Udostępnij miejscówkę !


Naprawde konkretny, ale niestety krótki zjazd zkończony ulicą z dużym ruchem. Jest dość niebezpiecznie (samochody, trudno wyhamować), ale daje dużo frajdy :D Dojazd autobusami 61 i 86 z Ogrodów, wysiadamy na przystanku "Kołobrzeska", przechodzimy przejściem podziemnym na drugą stronę, podejście pod górkę i jest nasza miejscóweczka. See you at the place!

0 Sierpień 06, 2012

ul. Ptasia i Wałbrzyska (okolice Stadionu Miejskiego)

Udostępnij miejscówkę !


Mało ruchliwe ulice oczywiście nie w czasie meczów, które odbywają się na znajdującym się nieopodal stadionie, dobrze oświetlone. Nowy asfalt. Zróżnicowany teren. Ulice graniczą z laskiem, do którego ze spokojem można się udać, by się wychillować:) Nieopodal 2 sklepy monopolowe:) Bezproblemowy dojazd komunikacją miejską (aktualnie tylko autobusy, lecz pod koniec maja zostaną przywrócone 4 linie tramwajowe). W czerwcu zostanie otwarty McDonald's. Okolica, w której bardzo ciężko zdobyć guza.

0 Maj 08, 2012

ul. Władysława Węgorka

Udostępnij miejscówkę !


Bardzo delikatnie pochyła. Super asfalt. Idealna do pumpingu i carvingu. Jazda tam jest bardzo przyjemna. Zakończona ślepą uliczką. Mało ruchliwa, dobrze oświetlona.

2 Maj 08, 2012

ul.Ptasia

Udostępnij miejscówkę !


Wieczorem prawie w ogóle nie jest ruchliwa. Doskonale oświetlona, i bardzo szeroka. Idealna do dancingu i ćwiczenia tricków. Nowy asfalt.

2 Maj 08, 2012

ul.Wałbrzyska

Udostępnij miejscówkę !


Mało ruchliwa,wyłożona świeżym asfaltem, dobrze oświetlona o delikatnym koncie nachylenia. Idealna dla początkujących riderów. Da się na niej rozpędzić bez tracenia kontroli nad deską co sprawia, że świetnie się na niej uprawia carving, pumping i sliding. Zjazd kończy się ślepą uliczką także jest to całkiem bezpieczna trasa (ok 500m).

1 Maj 08, 2012

Cytadela

Udostępnij miejscówkę !


Jest to położony bliski centrum, wyłączony z ruchu samochodowego park. Są tam różnorodne trasy, w paru miejscach ładny gładki beton w innych trochę starszy. Jest parę płaskich tras z ładną nawierzchnią oraz parę z nachyleniem, niestety wszystkie trasy dość szybko się kończą, co nie zmienia faktu że każda jest warta wypróbowania i można się tam dobrze pobawić. Nadaje się dla początkujących riderów.

0 Maj 07, 2012