Łódź

Czapli

Udostępnij miejscówkę !


Trasa bardzo dobra dla początkujących, różne nachylenia, ale raczej nie zbyt ostre. Jak się rozpędzisz to zaraz masz pod górkę więc można wyhamować.

Plusy:
- dobry asfalt
- mały ruch samochodów
- niewielkie i krótkie nachylenia (dla początkujących)
- spokojna okolica - z jednej strony domki, z drugiej pola i domki

Minusy:
- próg zwalniający co ileś-tam metrów :/
- stosunkowo krótka

Generalnie polecam początkującym, by mogli sobie w spokoju popróbować jazdę. Powodzenia! Pzdr!

0 Lipiec 01, 2012

Marmurowa (kopanka-kalonka)

Udostępnij miejscówkę !


Trasa super- jakiś 1km 200m nonstop z górki (o różnych nachyleniach) ;)
Świetna miejscówka zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących- trasa kończy się lekkim wzniesieniem (tuż przed skrętem) więc jak ktoś nie umie jeszcze hamować, to właśnie tu bez obaw będzie mógł wytracić całą swoją prędkość ;D

Jeśli chodzi o ruch uliczny, to jest on stosunkowo niewielki (czasem jakieś auto przejedzie, nawet kilka) więc należy uważać.

BONUS!
2, 3 razy na godzinę jeździ tu autobus, którym możemy podjechać znowu na górę (2 lub 3 przystanki) ;P

POZDRO

0 Czerwiec 18, 2012

biedronka

Udostępnij miejscówkę !


dobra miejscówka dla początkującej osoby, spokojna osiedlowa uliczka, niewielki spadek- bardzo dobra nawierzchnia i przy okazji progi hamujące jako dodatek do nauki kilku tricków :) - zakręt i mały ruch pomimo bliskości Piłsudskiego.

0 Czerwiec 17, 2012

Łódź Rudzka

Udostępnij miejscówkę !


Krótka zjazdowa trasa, można się fajnie rozpędzić, ale uważajcie bo na końcu jest ruchliwa ulica, jak się dobrze złożycie to można wyjechać na rudzką i śmigać dalej ścieżką rowerową. Polecam! Oświetlona na ostatnim odcinku, takto zabierzcie własne lampki. Asfalt idealnnej jakości, rzadko kiedy spotykanej u nas w łodzi.. DoZo!

0 Maj 31, 2012

Łódź - Ruda II

Udostępnij miejscówkę !


Ścieżka doskonała do nauki, jeśli ktoś się jeszcze wstydzi pokazać swoje longowe umiejętności to jest to msce dla niego, asfalt idealniej jakości, ale uważajcie na kamyczki, bo czasami mogą was zaskoczyć, długa na mniej więcej 800m. Niestety nie jest oświetlona.. Ale na popołudnia idealna! Sklep jest niedaleko, więc nie potrzeba robić jakiś specjalnych zapasów wcześniej.

0 Maj 31, 2012

Łódź - Ruda

Udostępnij miejscówkę !


Spokojna trasa, z całkiem niezła nawierzchnią. Jest dość na uboczu więc nie ma problemu z jazda w ciągu dnia. Jak na długość to powiem że idealna, zjazd jest całkiem długi (ok. 1,2km) i podchodzenie nie jest takie złe.. Po drodze jest sklepik, gdzie mozna uzupełnić płyny, a jeśli dobrze sie trafi to autobus może nas kawałek podrzucić do góry. Na zakręcie UWAGA!!! Kiepsko widać czy jedzie jakies auto, wiec zwolnijcie bo tam nie będziecie mieli pierwszeństwa :) DO ZO!

0 Maj 31, 2012