Kraków

Park Lotników

Udostępnij miejscówkę !


Całkiem fajna miejscówka z paroma mniejszymi górkami. Oprócz tego plac przy AWF-ie nadaje się do szlifowania tricków. Zdecydowanym plusem jest fakt, że nie jest tak zaludniony jak planty czy błonia. Minus (i to całkiem znaczny) to jakość asfaltu aczkolwiek tragedii też nie ma - osobiście nie widzę w jakości tej problemu, jednak kilku moich znajomych narzeka więc przytaczam i takie opinie.

0 Czerwiec 15, 2012

plac przed hotelem Sheraton

Udostępnij miejscówkę !


Plac przed hotelem Sheraton znajduję się niedaleko Bulwarów Wiślanych i Wawelu, czyli najsłynniejszych elementów grodu Kraka. Jest sporo miejsca, dobra nawierzchnia, brak aut. To miejsce spotkań w ramach Tłustych Czwartków, dlatego sporo tam longboardzistów. Później można pojeździć wzdłuż Wisły albo też wyskoczyć na piwo i zapiekanki na Kazimierz.

0 Maj 08, 2012

Planty

Udostępnij miejscówkę !


Planty krakowskie to dobrze znane wszystkim miejsce. Nadaje do wypoczynku, spaceru z psem, ale i ze względu na dobrej jakości asfalt - na jazdę na longboardzie. Świetnie nadaje się dla początkujących riderów. Ich obwód liczy 4km, są wyłączone z ruchu samochodowego. W trakcie dnia często dość zaludnione, ale wieczorami jest już idealnie do surfingu po asfalcie. Miejsce w ścisłym centrum miasta to dodatkowy atut.

0 Maj 07, 2012